11.kapitola

21. července 2012 v 16:13 | Tinka |  Chytrost orla & lstivost hada
Zatraceně další kapitola o šesti stránkách :-D. Já už snad neumím psát krátký kapitoly :-D. Vždycky u třetí stránky si říkám že ještě jedna a pak to stačí... a nakonec je to většinou víc než jedna :-D. Věnováno Ami, Yuuky, Rico, 55, Catrině a Zdenince.Carolyn neochotně otevřela oči a podívala se na budík. Nesnášela když se vzbudila jen pět minut před tím než měl zazvonit. Nemotorně se zvedla na loktech a rozhlédla se po místnosti. Protože se předchozí den dlouho s Raven učily na test z věštění z čísel a přeměňování, byl všude nepořádek. Rozházené knihy, učebnice, poznámky všeho druhu společně s nějakými sladkostmi - nebo spíš prázdnými obaly od nich. Nepřipadala si dostatečně vyspalá na to aby vstávala, ale to bylo nejspíš tím ponocováním. Neochotně se zvedla a vypnula budík než začne rachotit jak na lesy. Nesnášela ten řinčivý plechový zvuk.
"Hm… ty už jsi vzhůru," ozvalo se za ní tiché povzdychnutí. Carolyn přestala natřásat polštář a překvapeně se podívala ke dveřím. Zmateně se zamračila. "Nathalie? Moment, nespalas tady?" Pohledem zalétla k posteli která vypadala stejně jako večer. "Kdes spala?"
Než Nathalia stačila odpovědět, ozvala se rozespale Raven: "Myslím že správnější by byla otázka s kým spala, než kde."
Carolyn pokrčila rameny. "Tak protože usuzuju že spala s Xavierem, tak se spíš ptám kde."
"Proč? Potřebuješ inspiraci?" ušklíbla se Raven, která nikdy po ránu moc taktu nepobrala. "Doufám že si nemyslíš že si sem Daniela někdy přivedeš a budete tady…"
"Ne, to si rozhodně nemyslím," přerušila ji rychle Carolyn. "Něco takovýho by mě vlastně ani nenapadlo."
Nathalia zvedla pobaveně obočí. "Sex obecně, nebo jen sex v naší ložnici?"
Carolyn obrátila oči v sloup. "Že já se vůbec ptala, jděte do háje, vy dvě. Nepotřebuju vědět všechno."
Nathalia se ušklíbla a pokrčila rameny. "Jak je libo. Nejspíš by jsme už měly vzbudit Michelle," řekla a kývla směrem k poslední posteli na které měla blondýnka ještě půlnoc.
"Tak já ji budit rozhodně nebudu, posledně mě nazvala jmény několika živočišných druhů… které nevím jestli vůbec existují! A rozhodně to nebyli domácí mazlíčci," ušklíbla se Carolyn.
Raven také couvla. "Když jsem ji budila já, dostala jsem polštářem a následně vším co bylo po ruce… Včetně budíku! Nemůžeš chtít po mě abych ji budila."
Nathalia si otráveně povzdychla. "Zbabělci," zamumlala a s neochotou se dala do buzení sestřenice.

--------------------------------------------

"Tome, píšeme dneska z věštění z čísel?" zeptal se Lex a strčil do kamaráda tak že vyklopil lžičku horkého čaje, kterou si zrovna nesl k ústům, na stůl.
"Idiote, jsi normální?" zasyčel naštvaně Tom a probodl ho vražedným pohledem. Lex jen obrátil oči v sloup. "To je toho. Tak píšem z toho, nebo ne?"
"Jak to mám sakra vědět? Já na to nechodím," zabručel Tom.
Lex se otočil na Dylana, který zakroutil hlavou a pokrčil rameny. "Na mě se nedívej, já mám jasnovidectví. Xavier chodí s tebou na věštění," řekl a kývl ke Xavierovi, který si v klidu jedl namazaný toast.
"A můžeš se ho na to zeptat?" zaskřípal Lex naštvaně zuby.
Tom se ušklíbl. "Už by jste toho oba mohli nechat, je to pitomost."
"Je pitomost někomu vrazit nůž do zad?" prskl Lex a hodil po Xavierovi vražedným pohledem když už ničím hmotným.
"Nikdo ti nůž do zad nevrazil, ty idiote. Nikdy jsi s Nathalií nechodil a ani nebudeš, tak si to konečně uvědom, ty mozku plný slizu!" obořil se na něj Xavier.
"Mozek plný slizu? A co si myslíš že tam máš ty, zrádče? Zlato?" ušklíbl se Lex posměšně. Dylan se pobaveně podíval na Toma. "Zajímavý jak spolu najednou mluví když si nadávají."
"Zajímavý? Ani bych neřekl," zabručel Tom s nezájmem, vytáhl knihu a začal v ní listovat, zatímco se Lex s Xavierem častovali urážkami. Dylan nad nimi všemi zavrtěl hlavou a radši se otočil k Alphardovi. "Takže? Jak jde tvůj život? Kam jsi vůbec zmizel na tom plese? Hledal jsem tě ale nikde jsi nebyl. A druhý den už jsem na to zapomněl…"
"Zřejmě jsi neměl tolik pít," zamumlal Alphard a nervózně se rozhlédl kolem. Dylan zvedl obočí. "Jo, možná jsem byl tak oželej že jsem si jen představoval že tě vidím líbat se s Christinou McKenziovou… Ježiš to znělo úchylně. Prosím tě, řekni že jsem si to nepředstavoval, jinak si budu připadat jako totální perverzák…"
Alphard pokrčil rameny a díval se všude jen ne na Dylana. Ten na něj vytřeštil oči. "Takže je to pravda! Páni, jestli se tohle dozví Lex, okamžitě tě odpíská!"
"Co? Proč by… proč by to dělal?" zeptal se Alphard a pohledem se ujistil že se Lex pořád hádá s Xavierem a Tom si čte knížku.
"No přece po tom co mu Xavier přebral Nathalii tak se Lex upnul na Christinu. Sice nechápu proč, protože na tom plese své šance u ní úplně zazdil… Jo takže tak to bylo! Ty jsi využil situace! Alpharde to bych do tebe nikdy neřekl… I když je pravda že jsi Black a Blackovi…"
"Sklapni, pitomče," zasyčel Alphard. "Žádné situace jsem nevyužil."
Dylan se posměšně ušklíbl. "Chceš tím říct, že ona sama ti skočila do klína a strčila ti jazyk do krku?"
Alphard na chvíli zaváhal, ale pak krátce přikývl. Dylanovi lezly oči z důlků. "No ty vole!" hvízdnul tiše. "Tak to bych si taky dal líbit… Ne, vlastně bych to Lexovi nemohl nikdy udělat," vzpamatoval se rychle. Zamračil se. "Ale jestli se o tom dozví, jsi mrtvej. Minimálně pro něj."
"Hele vím o tom já, ty a Christina," řekl pomalu Alphard. "Když mu to ani jeden neřekneme, jak by se to mohl dozvědět?"
Dylan pokrčil rameny. "No na světě je hodně záhad…"
Alphard zaskřípal zuby. "Dylane, nikdo a tím opravdu myslím nikdo se nesmí dozvědět, že se na tom večírku něco mezi mnou a Christinou stalo, jasné?"
Dylan si povzdychl a obrátil oči v sloup. "No jo, jasný…"

-----------------------------------------------------

"Tak jak jste napsaly ten test?" zeptala se Carolyn když vycházely společně s Nathalií a Raven z učebny.
Raven pokrčila rameny. "Něco jo, něco ne… horší než P by to být nemuselo…"
"Jen aby to P nebylo příšerné," uchechtla se Carolyn a Raven se po ní ohnala učebnicí, které se Carolyn jen tak tak vyhnula.
"P jako přijatelné, abys věděla, ty… Sakra, sklapni už," zamračila se Raven. "Co ty, Nathalie?"
"No… kdyby byla otázka jak jsem to nenapsala, mohla bych říct skvěle. Téměř se mi podařilo do toho nenapsat ani čárku," ušklíbla se.
"Co je těžkého nenapsat do testu nic?" zasmála se Raven. "To je přece ta nejlehčí věc na světě."
Carolyn pokrčila rameny. "Ono jde spíš o to odhodlat se nenapsat tam vůbec nic a smířit se s tím že dostaneš T… Neučila ses na to?" podívala se zkoumavě na Nathalii.
"Ani trochu. Měla jsem zajímavější věci na práci…" pousmála se Nathalia. Carolyn zvedla obočí. "A nepsal náhodou Xavier ten test taky?"
Nathalia naklonila hlavu a zamyslela se. "Hm… jestli dostane lepší známku než P, tak si to vypije. Nemáte náhodou vy dvě teď test z věštění čísel?"
Raven a Carolyn se na sebe podívaly s tím samým znechucením. "Jo, to máme," ušklíbla se Raven. "Někdy opravdu lituju že jsem si nevybrala jasnovidectví, vypadá to že ta vaše profesorka je úplně mimo… Jestli chceš, budu pozdravovat Xaviera. Nebo Lexe?" zeptala se pobaveně. Nathalia obrátila oči v sloup. "Radši drž klapačku a nebav se ani s jedním, mohli by ti ukousnout hlavu. Carolyn, nemám pozdravovat Raddleho?"
Carolyn na ni vytřeštila oči. "Cože? Zbláznila ses? Proč bys ho proboha měla pozdravovat?"
Nathalia se zasmála a pokrčila rameny. "No nevím, ale vypadalo to že na plese se k tobě docela měl…."
"Nebyl to ples ale až večírek a dělal to jen proto aby Rachel Summersová žárlila… Co blbneš?!" vyjekla když ji Raven popadla za ruku a vlekla ji směrem k učebně věštění. Pokrčila rameny jen tak mimochodem. "Nejsem moc sobecká, ale trvám na tom, že tuhle historku si vyslechnu jako první já. Takže, jak to bylo?"
Carolyn překvapeně zvedla obočí. "Co na tom záleží? Už to bylo skoro před týdnem. Všichni už na to zapomněli," řekla, ale zamračila se.
"Všichni až na Daniela?" hádala Raven.
"Nevím co má za problém! Vždyť se prakticky nic nestalo. Raddle by o mě neměl nikdy zájem, za žádných okolností. A Daniel přesto vyvádí jako bych se s ním vyspala, nebo co. Tss," znechuceně se ušklíbla. "Jako bych s ním někdy chtěla spát…"
"Tak zas až tak neuvěřitelný to není, když se vezme v potaz jaký je Raddle kus… No promiň ale je to pravda. Ty sis toho možná nikdy nevšimla, ale ty sis kluky nikdy moc neprohlížela a teď máš oči jen pro Daniela."
"To není pravda," zamračila se Carolyn. "Vnímám že někteří kluci by…"
Raven pobaveně zvedla obočí. "By co? Stáli za hřích? Proboha Carolyn, vždyť ty ani nevíš co je to sex."
"S teorií jsem velmi dobře obeznámena," odsekla Carolyn. "Nejsem tak naivní jak si všichni myslí. Možná nezkušená, ale ne naivní."
"Hm…" zamumlala Raven. Nijak zvlášť jí to nevěřila. Carolyn téměř vždycky vystupovala sebevědomě, jako by si byla neotřesně jistá svým postavením na světě - to postavení muselo být proklatě vysoko, na to jak se chovala. I když s její rodinou, kdo by se divil. Prvních několik let si Raven myslela že klobouk ji zařadil špatně, že ta holka musela prostě patřit do Zmijozelu. Po pár letech si udělala ten názor, že Carolyn by měla mít svoji speciální kolej. Byla povýšená a ctižádostivá jako Zmijozelák, zatraceně chytrá jako Havraspáran, když jí o něco šlo tak odvážná jako Nebelvířan a v některých věcech zoufale obyčejná jako Mrzimořan.
"Tak mi teda řekni co ty a Fabian," ušklíbla se Carolyn. "Když si o sobě myslíš že ty jsi tak zajímavá…"
"Netvrdím o sobě že jsem zajímavá. Jen že toho vím o sexu víc než ty, kruci víc než půlka školy ví o sexu víc než ty," ušklíbla se Raven.
Carolyn zlostně přimhouřila oči. "Vyhýbáš se otázce."
"No dobře, když to musíš vědět, tak já a Fabian nic. Proboha je to Nebelvířan a…"
"Posledně co jsem slyšela měli Nebelvírští lepší pověst než Zmijozelští," podotkla Carolyn, ale Raven ji ignorovala. "… ani v nejmenším není můj typ. Takovej namyšlenej, arogantní, prostě si myslí že se svět točí jen kolem něj."
"Připomíná mi to jednu holku, se kterou jsem na pokoji," uchechtla se Carolyn. "Možná že je pravda, že se protějšky přitahují, ale…"
"… tak to bys ty musela skončit s Raddlem," skončila jí do řeči Raven. Carolyn se na ni podrážděněně podívala a pokračovala. "… ale možná že dva stejní lidé by taky nebyl špatný nápad…"
"Dva stejní lidé? Jako Raven a Fabian?" ozvalo se za nimi pobaveně. "Vždyť ti by se pozabíjeli, ať na chodbě nebo v posteli," prohlásil Xavier, zařadil se vedle Carolyn a dal jí ruku kolem ramen. Zamračeně se na něj podívala. "Nikdo se tě na tvůj názor neptal, Xaviere. A dávej pozor kde máš ruce, jedna holka co znám by ti je mohla urazit, kdyby si myslela že je dáváš někam kam nemáš."
"Nejen ruce," zasmála se pobaveně Raven. "Ale zpátky k tématu. To mluvíš z vlastní zkušenosti o těch stejných lidech?"
Xavier se rozesmál. "Neřekl bych, že jsme si s Nathalií podobní."
"Jo, to je pravda," ozval se posměšný hlas a Carolyn ho poznala ještě dřív než stihl pronést první urážku. "Xavier ještě zdaleka není taková kurva jako ta jeho Nathalie," prohlásila Christina s povýšeným úsměvem. Carolyn se na ni otráveně podívala. "Proč jenom ty huso jsi nemohla chodit na jasnovidectví… Sklapni, bude to tak nejlepší."
"Osobně dávám přednost číslům než sedlině na dně hrnku," ušklíbla se Christina. "Ale k věci. Mám ti od rodičů vyřídit že na vánoční prázdniny domů jedeme 22."
"A proč to nenapsali mě?" zeptala se Carolyn s přimhouřenýma očima. Vlastně se ani nedivila, vždycky když po ní něco rodiče… tedy otec a jeho manželka chtěli, vzkázali jí to po Christině. Té to sice nejdřív vadilo, ale nakonec se jí zalíbilo že ví všechno jako první a Carolyn ji podezírala že jí nevyřizuje všechno.
"Prober se, už ti snad někdy napsali?" ušklíbla se Christina. V tom jí také musela dát Carolyn zapravdu, nikdy jí nic neposílali. Ale ona si už zvykla.
"Takže ještě nějaký důvod proč tu ještě stojíš?" zeptala se Carolyn. "Prázdniny jsou stejně až tak za měsíc, takže…"
Christina se podezřele usmála. "Ale ono to uteče rychle… tak já radši jdu. Musím se před testem ještě na něco podívat."
"Jako by ji tady někdo chtěl," zamumlala Raven.
"Něco chystá," zamumlala Carolyn a sledovala Christinu, která si přehodila blonďaté vlasy přes rameno a usadila se na židli.
"Co? Christina? To sotva…"
"Ne, je tady něco co mi neřekla, určitě," zamumlala Carolyn a propalovala nevlastní sestru pohledem. "Jen netuším co to je… Co vůbec ty děláš o zimních prázdninách?" zeptala se nečekaně a Raven se na ni překvapeně podívala. "Ještě jsem o tom nepřemýšlela… Buď pojedu domů, nebo tady zůstanu… Proč se ptáš?"
"Hm… jen tak," zavrtěla Carolyn hlavou, myšlenkami byla očividně někde jinde.

------------------------------------------------

"McKenziová, neříkal jsem že jsem to tam už dával?!" zasyčel Tom naštvaně když se ozval výbuch. Carolyn zaskřípala zuby a zcela zbytečně se podívala na lektvar který se rozléval po podlaze. "Ne, nic takovýho jsi neříkal, nejsem sklerotická. Kdybys něco takovýho říkal, pamatovala bych si to a nedávala to tam."
"Jsi si jistá? Protože mě připadá že bys udělala cokoliv abys zničila moji práci…"
"Tvoji práci?" vyprskla Carolyn naštvaně. "Nedochází ti že je to taky moje práce?"
"Vedlejší škoda…"
"Žádná vedlejší škoda, ty zatracenej debile! Myslíš že bych si klidně šlapala na vlastní paty jen abys z toho vyšel špatně? Tak to se teda vážně přeceňuješ."
"Byla doba kdybys to byla schopná udělat," podotkl Tom s pokrčením ramen. Carolyn se na něj podívala s přimhouřenýma očima. "No, doba se změnila,"zasyčela.
"Teď už nejsem středem tvého vesmíru?" ušklíbl se Tom. "Teď máš Simmonse?"
"Sklapni," zasyčela Carolyn a začala si sbírat věci.
"Dobrá, myslím že pro dnešek už skončíme…" prohlásil Křiklan a studenti se okamžitě začali hrnout ze třídy. Zklamaně potřásl hlavou nad zjevným nedostatkem nadšení svých studentů. "Moment, McKenziová, Raddle, vy tady se mnou chvíli zůstaňte. Navíc musíte uklidit ten nepořádek," řekl a kývl směrem k zelenkavému lektvaru na zemi.
"Takže, vy dva…" Křiklan se ztěžka opřel o lavici a zachmuřeně se na ně podíval. "Takhle to dál nejde, jeden druhému kazíte práci. Dal jsem vás dohromady protože jsem myslel že to zvládnete překonat, že budete pracovat jako tým. Zřejmě to nepůjde tak lehce jak jsem se domníval…"
"Takže nám dáte nové partnery?" zeptala se Carolyn s nadějí.
"Ne, to ani náhodou. Ještě to nebudu vzdávat," zabil Křiklan její naděje. "Možná že by vám dvěma prospělo trávit víc času pohromadě aby jste se trochu… sžili."
"Ne, pane profesore, to by rozhodně nepomohlo," procedil Tom skrz zatnuté zuby.
"Hm… možná se mýlíte, pane Raddle, možná se mýlíte… Myslím že by jste každý týden měli se slečnou McKenziovou pracovat na zlepšení spolupráce… Řekněme každou sobotu od šesti do osmi? To by nemělo narušovat žádné studijní aktivity. Tahle učebna bude volná, ale pokaždé se mi ohlašte, když sem půjdete. A nezkoušejte se z toho nijak vyvléct, jinak by se vám také mohlo stát, že za chvíli budete propadat z lektvarů," pohrozil jim Křiklan a vyšel z učebny se spokojeným úsměvem.
Carolyn a Tom se znechuceně podívali jeden na druhého. "Kvůli tobě budu mít zkažený sobotní večery," zavrčela Carolyn.
"Ty? A co myslíš že já? Na rozdíl od tebe, mám život…"
"Život?" ušklíbla se Carolyn. "To myslíš ty svoje knížky a Rachel Summersovou? Vlastně proč ne, střídat strašnou nudu s vysokým vzrušením… Ježiš ukliď to, nebo do toho budu ještě zvracet."
Tom se ušklíbl a začal kouzlem uklízet tu spoušť po výbuchu. "Nebude to jen žárlivost?"
Carolyn posměšně zvedla obočí. "Žárlivost? Já nemám vůbec proč žárlit," ušklíbla se a podívala se se zářivým úsměvem, který u ní Tom snad ještě nikdy neviděl, ke dveřím.
"McKenziová, zase s Raddlem," poznamenal Daniel, který stál ve dveřích. Tom se podíval na Carolyn, co ona na to. Obrátila oči v sloup, přešla k Danielovi a políbila ho.
"Nic s čím by sis měl dělat starosti," řekla a vzala ho za ruku. "Jdeme?"

------------------------------------------

"Choval se jako bych se v tý učebně snad s Raddleem vyspala a on nás při tom přistihl!" vyprskla naštvaně Carolyn a zamračila se. "Žárlí a ani nemá proč."
"Třeba on si myslí že má proč," podotkl Peyton zamyšleně. Bylo odpoledne a oni spolu procházeli školou.
"Jak by si to mohl myslet? Nikdy jsem se o kluky nezajímala. Bože kdyby na sebe neupozornil tím že se nechal málem zabít, nezajímala bych se ani o něj!" Carolyn zavrtěla hlavou. "Zatraceně kdo se v tom má vyznat…"
Peyton se ušklíbl. "Ty s ním chodíš, ty bys ho měla znát. Nevím proč se ptáš mě, víš přece že já a Simmons jsme se nikdy nemuseli. Podle mě je to namyšlený zmijozelák…"
"I o mě jsi tvrdil že jsem namyšlená," podotkla Carolyn.
Peyton kývl. "Jo, pořád to tvrdím. Ale už jsem si celkem zvykl. Nemyslím si ale že se Simmonsem by to bylo stejné. Ty na rozdíl od něj dokážeš být někdy i milá."
"Daniel dokáže být taky milý," namítla Carolyn. Peyton se kysele usmál. "Když to říkáš… Proč to vůbec vykládáš mě? V poslední době ses docela dala dohromady s těma holkama co máš na pokoji."
Carolyn se zamyslela a pokrčila rameny. "Nathalia a Raven… nejsou úplně špatný. Rozhodně lepší než Michelle. Ale mají ten zvyk si ze mě utahovat a dělat ze všeho vědu… I z toho tance s Raddlem ji dělaly."
"No, v tomhle případě bych s nimi celkem souhlasil," zasmál se Peyton a Carolyn na něj vytřeštila oči. "Prosím?
"No, nezabij mě, ale ani bych se nedivil, kdyby se jednoho krásnýho dne mezi tebou a Raddleem něco stalo…"
"Jdi do háje," zamračila se Carolyn. "To nehrozí ani náhodou."
Peyton zvedl obočí. "Co ty víš. Teď spolu máte ta svoje soukromá studia… Kdyby se při nich něco semlelo…"
"Nic se mlít nebude!" zavrčela Carolyn. "Je to směšné, myslet si že já a Raddle…"
"Aha, takže jsi řekla o těch sobotních večerech Simmonsovi?"
"Ne," připusila Carolyn váhavě.
"A hodláš mu to říct?" pokračoval Peyton s mazaným úsměvem. Carolyn se zamračila. "Nehodlám, ale to na tom nic nemění. Strašně by vyváděl a to já nechci. Už tak dělá scény pro nic za nic…"
"Tady jsi, McKenziová," řekl Daniel a široce se na ni usmál když k ní došel. Když se podíval na Peytona, jeho úsměv znatelně ochladl. "A zase s nějakým klukem."
"Není to nějaký kluk, je to Peyton," povzdychla si Carolyn a rozloučila se s kamarádem. Dál už pokračovala jen se svým přítelem. "Myslela jsem že máte zkoušku famrpálu."
"To jsme měli mít," přikývl Daniel. "Ale nedívala ses ven?"
Carolyn se podívala z nejbližšího okna a usmála se. "Pánové se bojí že je první sníh porazí?" zeptala se pobaveně. "Podle mě je to mnohem lepší než trénování v dešti."
"To sice ano, ale protože zápas s Nebelvírem je až po vánocích, rozhodli jsme se dnešní trénink odložit," řekl, objal ji a políbil. Jeho polibky mu oplácela s mnohem větší jistotou než když spolu začali chodit, což ho povzbudilo. Přitiskl ji ke stěně a jeho polibky se stávaly vášnivějšími.

------------------------------------------------

Rachel se usmála a zálibně si prohlížela Toma ležícího vedle ní. Byl opravdu moc hezký - tmavovlasý, tmavooký… To bylo tedy vidět vždycky, ale teď, když ležel v posteli a jen peřina mu zakrývala intimní místa, bylo vidět mnohem víc. Zvedla ruku a pomalu mu přejela po hrudi, prsty si hrála s jemnými chloupky. Její úsměv se rozšířil když rukou sjela níž až zmizela pod peřinou. Jeho ruka se vymrštila a chytila ji za zápěstí. Nevinně se na něj podívala. "Děje se něco?" usmála se a zamrkala dlouhýma řasama.
"Hraješ si s ohněm," řekl a pohledem se vpíjel do jejích hnědých očí.
"S ohněm?" zasmála se Rachel tiše. "Neřekla bych že to je zrovna to, s čím si hraju… Ale znáš mě, já si hraju ráda…"
Tom se zamračil. "V tom bude možná problém. Až příliš ráda a s příliš mnoha kluky," řekl a chystal se vstát. V té chvíli ale Rachel ruku pod přikrývkou stiskla a on tiše zalapal po dechu. Obezřetně se na ni podíval a ona mu pohled oplatila úsměvem. "Nevěděla jsem že budeš tak majetnický," zamumlala. Uvolnila ruku a obkročmo se na něj posadila. Sklonila se k němu. "Proč si prostě nemůžeš užívat toho co spolu máme?" zeptala se a konečky jejích rezavých vlasů ho zašimraly na hrudi.
Tom ji přitiskl k sobě a převalil se, takže teď byl nahoře on. "Protože já se nedělím," zasyčel.

--------------------------------------------

"Danieli… Danieli přestaň. Vážně… Přestaň," zamumlala Carolyn. Daniel se zarazil s ústy na jejím krku a pomalu se na ni podíval. Hlavu měla zakloněnou, oči přivřené, ústa pootevřená a dýchala zrychleně. "Vždyť ty ani nechceš abych přestal."
Chvíli jí to trvalo, než se zorientovala, ale nakonec se jí to povedlo. "Proti… proti líbání na chodbě nic nemám, ale tohle… to už je moc."
"Moc?" opakoval Daniel se zdviženým obočím. "Podle mě to není ani zdaleka moc," řekl, pohledem se zastavil u rozcuchaných vlasů.
"Danieli, jsme na chodbě," upozornila ho Carolyn a začala se od něj odtahovat. Nebylo to moc lehké, protože seděla ve výklenku ve zdi, on stál před ní a její nohy byly obtočené kolem jeho pasu. Aspoň ty nohy tedy uvolnila.
"No a? Stejně jsou všichni venku a užívají si první sníh…" mávl rukou Daniel a chtěl si ji zase přitáhnout k sobě.
Odstrčila ho, sklouzla na zem a rychle si začala zapínat podprsenku, rovnat sukni a vlasy. "To nic nemění na tom že je to chodba a já s tebou nehodlám mít sex někde na chodbě. To není nic pro mě, rychlovka někde v koutě…"
Daniel přimhouřil oči a bylo jasně vidět že se ho zase chytá žárlivost. "A to jsi Raddleovi a Reevesovi řekla taky?"
"Nic takovýho jsem jim říkat nemusela, protože ani jeden se mnou nechce spát, proboha! Raddle se o mě ani náhodou nezajímá, má oči jen pro tu svou Rachel. A Peyton se pravděpodobně nezajímá o holky vůbec."
Daniel se na ni nedůvěřivě podíval. "Počkej, chceš mi říct, že Reeves je gay, nebo co?" Carolyn se zarazila a zamračila se. "To je jedno. Prostě nemáš ani nejmenší důvod žárlit a jestli to nevidíš, tak by jsme spolu možná neměli být," řekla a rychle odešla.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 55 55 | 21. července 2012 v 16:33 | Reagovat

ten Daniel se mi líbí :-D akorát já s ním chodit, tak už jsem ho dávno zabila :-D jinak fajn kapitola.. a žárlící Tom reagoval zhruba tak, jak jsem si představovala :-P

2 Lia Lia | 21. července 2012 v 17:49 | Reagovat

AAAAAAAAAAA..konecne nova kapitola :-)...joj ten Daniel..vidi to, co ani nie je, az napokon tam Radlle medzi nimi fakt bude, take nieco poznam..a nic dobre, to neprinasa :-? . Ale pekna dlha kapitola. Som zvedava na dalsiu, mna zaujima aj Xavier, preco tie doucovania vlastne?? :-P

3 Catrina Catrina | 21. července 2012 v 18:36 | Reagovat

Děkuju za kapitolu. Těším se na pokračování. Doufám, že tam bude scéna mezi Carolyn a Tomem. :-D

4 Rico Rico | Web | 21. července 2012 v 23:02 | Reagovat

tvle tak to bylo něco :D miluju když ti to ujede :D hele jelikož jsem unavená a usínám skoro na klávesnici, tak napíšu jen krátký komentář, aspon tě nebudu nudit svýma dlouhými řečmi :D tak Xavier a Lex jsou paka :D Nathalia a Raven jsou...mám je ráda :D líbí se mi jak rejpou do Carolyn :D a Carolyn? Překvapuje mě holka :D A Daniel je s tím žárlením už trapnej, ale stejně ho mám furt ráda :D Kde byl Peyton tak dlouho? chyběl mi kluk jeden ušatej :D Rachel a Tom nepotřebuji komentáře:D Daniel mě štve stím jak jí říká příjmením, ale umírala jsem smíchy jak se dycky objevil, když byla s nějakým klukem :D A ta scena na konci se mi velice líbila, třeba se časem z Carolyn stane normální holka a ne ledová královna. a ta definice, kterou vymyslela Raven byla myslim docela výtižná:D hele nemají v plánu rodiče Carolyn zasnoubit? tak já mizím každopádně se sem asi ještě vrátím a okomentuji to podrobnějí :D

5 Yuuky Yuuky | 22. července 2012 v 11:55 | Reagovat

Páni krásná kapitolka ;-) :-) , strašně mě zajímá jak to bude pokračovat :D :D ,jestli se rozejde Carolyn s Danielem, protože on je vážně na palicu... Sex na chodbě? a po jednym tydnu? Se asi zbláznil.. :D :D a taky mě zajímá to doučovaní nebo c to je Raddle a Carolyn.. jak to bude probíhat.. :D a jinak děkuju za věnování a věř že mi nevadí že ta kapitolka má šest stránek a né čtyři.. D: D:

6 Katalala Katalala | Web | 27. července 2012 v 17:28 | Reagovat

Pěknej blog, zase se někdy kouknu.

7 Armen Armen | 28. července 2012 v 23:40 | Reagovat

On YES!!! :D Bomba! Dokonalost :D Bavíš mě :D Ale vážně, měla bych přestat používat jednoduchý primitivní věty o dvou slovech ?D , ale jak jinak mám vyjádřit svojí nadšenost!? :D
Hrooozně se těším na další kapitolu, tak hodně štěstí do psaí 8-)

8 Ami Ami | Web | 29. července 2012 v 10:40 | Reagovat

Zase skvělá kapitola...
Stejně se mi zase nejvíc líbila scéna s Tomem xD Já nevím, ale Natalii jsem si tolik jako vy neoblíbila... Příště chci víc Toma xD Třeba celou kapitolu jen o něm? Dobře tak ne no...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama